0913 814 9022
Lån uten sikkerhet

شغل و مهارت سئو در ایران همانند مشاغل و کسب و کارهای دیگر دارای القابی است که افراد در کشورمان به خود اختصاص میدهند . همواره دیده شده واژگانی را مشتریان در عرصه اینترنت با آنها برخودر میکنند که همگی نشان از این دارند که به جای تخصص واقعی در این عرصه و تجربه بهینه سازی وب سایت افراد تازه کاری به خود القابی را اعطا میکنند که افرادی که در این عرصه بودند از این واژگان استفاده نمی کنند. القاب در این عرصه زیاد است افرادی خود را " سلطان سئو ایران " ، " پدر SEO در ایران " "بنیانگذار سئو در ایران " می نامند. درست است که این القاب میتواند به عنوان پرسونال برند این افراد استفاده شود ولی اگر این افراد نتوانند از حیثیت سئو خود و مجموعه شان دفاع کنند چیزی به جز شکست personal brand خود نخواهند داشت.

تعریف درستی از القاب پدر SEO در ایران و سلطان سئو در ایران داشته باشیم.

پدر به گفته دوستان و فعالان سئو در کشور که جمعی 20 نفره دارند بدون پدر و مادر است . یعنی هر کسی میتواند این ادعا را به خود وارد دارد که میتواند پدر بهینه سازی وب سایت در ایران باشد، در صورتی که این تعریف اشتباه است. پدر علم SEO در ایران بودن و یا سلطان سئو در ایران همانند خود کلمه " پدر " نیاز به دلسوزی هم برای خود و هم برای مشتریان که حکم فرزندان را دارند باید داشته باشد. فقط استفاده از این کلمه نمی تواند تلقی این موضوع شود که آن فرد در این حوزه دارای تجارب بسیار است. استفاده از کلمات و القاب به فرد دارای مسئولیت است.

با تعاریفی که از پدر علم سئو گفته شد سوال اینجاست که چه کسی بهترین سئو کار در ایران می باشد؟

هر کسی می تواند در ایران با توجه به نمونه کارهای خود ادعا نماید که بهترین متخصص سئو ایران است، اعتماد به نفس این افراد به خود می تواند به مرحله ای برسد که خود را بهترین سئو کار در دنیا معرفی نماید. ولی اینطور نیست افرادی در این صنعتی میتواند صاحب نام باشند که مشتریان راضی از خود داشته باشند و افرادی میتوانند در این علم خود را بهترین و متخصص ترین بنامند که در متد بهینه سازی خود دارای سبک باشند و یا به عبارت دیگر خدمتی را در این عرصه برای دیگر افراد تازه کار ارائه نمایند.

سئو اصول و قوانین حاکم بر خود را دارد این علم از هر علمی بیشتر در حال بروزرسانی است چون با انسان در ارتباط است با طرز فکر و به انگشتان افراد بستگی دارد که چه چیزی را بر روی کیبورد گوشی یا کامپیوتر خود سرچ مینمایند. پس وقتی که در این علم به این شدت در حال بروزرسانی باشد نمی توان به همین سادگی از کنار آن گذشت.

بهترین روش برای کسی که سئو انجام میدهد چیست؟

تعریف درست از علم سئو یا همان بهینه سازی وب سایت را میتوان در دانش استفاده از الگوریتم ها و تجارب گذشته نام گذاری کرد. دیده شده افرادی که دارای تجربه کمی در این حوزه نبوده اند و با گذراندن دوره های با کیفیت پایین و استفاده از تکنیک های سیاه سئو اقدام به بهینه سازی، بالا بردن رتبه وب سایت در گوگل و برند سازی برای خود بوده اند، ولی چیزی که در انتها نصیب آنها شد شکست آنی در کسب و کار و ضربه اقتصادی به تجارت مشتریان بوده است.

طراحی سایت ، طراحی سایت در اصفهان ، طراحی سایت اصفهان ، سئو وب سایت